مردم ,مطالبات ,جامعه ,پرداختن ,دوقطبی‌های ,مطالبات مردم ,برای مردم ,دوقطبی‌های کاذب ,مردم نیفتادن ,واقعی مردم

پرداختن به مطالبات واقعی مردم/ نیفتادن در دام دوقطبی‌های کاذب

اخیراً جمعی ۲۲۰ نفره شامل چهره‌های متعدد مورد اقبال مردم در جامعه از قبیل استادان حوزه و دانشگاه، اهالی فرهنگ و رسانه، عناصر هنری و ورزشی انقلابی، زنان، جوانان، سمن‌ها و احزاب کنار هم جمع شده و بر کارآمدی و تحقق مطالبات مردم در قالب نوین «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» تاکید دارند.

اگر این حرکت بخواهد موفق شود، باید شناخت دقیقی از مطالبات مردم داشته باشد و همانطور که وعده داده‌اند، از پرداختن به امور صرفاً سیاسی و خسته‌کننده برای مردم پرهیز کند. معضلات اصلی جامعه را دقیق رصد کند و راهکار ارائه کند؛ باید مکانیزمی برای شنیدن بیشتر و بی‌واسطه حرف مردم تدوین شود و تا جایی‌که می‌شود در قشرهای مختلف جامعه شاخک‌های حساس خود را فعال کند، وگرنه اتفاقی نخواهد افتاد.

در این میان دوقطبی‌های کاذبی در حال شکل‌گیری است که حرف مردم در آنها گم می‌شود. دوقطبی «موافق یا مخالف برجام» از این جمله است؛ پروژه برجام برخلاف سیاسیون، برای مردم تمام شده است و آنها اکنون دنبال نتایج آن در زندگی خود و پیشرفت کشورشان هستند و طبعاً مقصرین عدم نتیجه دادن آن را خود تشخیص خواهند داد. آنچه مسلم است اینکه حرکت این جبهه مردمی باید امیدآفرین، اخلاق‌مدار، دارای مولفه‌های کارآمدی و برخوردار از روحیه تلاش مضاعف برای خدمت صادقانه به مردم باشد و این مولفه‌هایی است که مردم حتماً در سوی موافق آن خواهند ایستاد.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط:

تنها راه علاج کارِ کشور

همه با هم، به سوی ایران مستقل و پیشرفته

هفت اولویت اصلی کشور و نقشه راه دولت یازدهم

حقوق متقابل دولت و ملت از دیدگاه حضرت علی(ع)

شکوفایی استعدادهای ملت ایران برای رسیدن به پیشرفت

طرح‌های توجیهی و نوآوری‌های اقتصادی در کانال تولید ثروتhttp://farhangajabshir.ir/wp-content/uploads/2016/01/Telegram-icon-300x300.png

منبع اصلی مطلب : تولید ثروت
برچسب ها : مردم ,مطالبات ,جامعه ,پرداختن ,دوقطبی‌های ,مطالبات مردم ,برای مردم ,دوقطبی‌های کاذب ,مردم نیفتادن ,واقعی مردم
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پولوم : پرداختن به مطالبات واقعی مردم/ نیفتادن در دام دوقطبی‌های کاذب